Loading...

Социалната мрежа на България

Любовни истории | Форум

KeNguru Сеп 17 '13
Любовни истории. Споделете споделете вашите любовни истории на кратко.Поискайте съвет от приятели
Това мнение е редактирано от KeNguru Сеп 17 '13
That Smile Окт 13 '13
Перфектна съм, казваш ти, но виждам, че мислиш за друга! Целуваш ме, а виждаш нея в мене! Знам го! Но сила нямам да те напусна, обичам те! Обичам глупак! Искам да ти изкрещя в лицето. Да ти кажа, че те мразя и да крещя силно! Искам всички да узнаят къде ходиш нощем, в кои завивки прекарваш нощта.. Всъщност какво ми коства? Но не мога! Щом те видя ми се иска да се хвърля в прегръдките ти, а в същото време да разкрия на всички що за стока си.. Безразличието е обзело толкова дълбоко сърцето ми, че дори вече не плача! Всъщност винаги ми се получава така.. но другите пъти съм го знаела още от самото начало. Имах връзка с друг, за да мога да забравя предишният.. А с теб.. с теб си мислих, че ще е различно! Защо ме накара да те обичам като нощите прекарваш в прегръдките на друга?
Прикачване на файл:
  tumblr_msgg8f62Vg1rbezd2o1_500.jpg (88.34Kb)
Mariela Ное 26 '13
Не виждаш ли как боли? Боли от любовта ти отровна! Убиваш ме с думите си тежки. Убиваш ме с леденият си поглед, сякаш гледам дявола право в очите. Гледам те и разбирам, че с всяка крачка към теб убивам все повече себе си. Гледам те и сякаш се пренасям в дълбините на друг свят. Губя себе си с всеки поглед към теб! Губя се, ала ти като че ли не виждаш.